گانودرما, سلامتی

چیزهایی که نمیخواهند درباره قارچ گانودرما بدانید

چیزهایی که نمیخواهند راجب قارچ گانودرما بدانید

چیزهایی که نمیخواهند درباره قارچ گانودرما بدانید مقاله ای است که در آن به طور جامع قارچ گانودرما را معرفی می کنیم و مزایا و خواص این قارچ جادویی را توضیح میدهیم.
شاید شما هم جزء کسانی باشید که تبلیغات گسترده قارچ گانودرما را در اینستاگرام شنیدید و می خواهید بدانید این قارچ چیست و آیا ادعاهای درمانی که برای این قارچ می کنند حقیقت دارد؟

خواص قارچ گانودرما

قارچ گانودرما چیست؟

قارچ گانودرما که به نام های ریشی و جان افزا شناخته می شود به طور طبیعی در مناطق گرم و مرطوب آسیایی و بر روی تنه درختان رشد می کند و چون طعم تلخ و بافت خیلی سفتی دارد به طور طبیعی قابل خوردن نیست و باید فرآوری شود.

به قارچ گانودرما لقب پادشاه گیاهان داده اند چرا که بیشترین میزان آنتی اکسیدان را در بین گیاهان دارد و به همین دلیل برای پیشگیری از سرطان و جلوگیری از پیری زودرس می تواند بهترین گزینه باشد.

لاغری شکم و پهلو با ترفندهای آسان

قارچ گانودرما حاوی بیش از 400 ماده کمیاب و ارزشمند برای سلامتی است که سیستم ایمنی بدن را تنظیم می کند تا افرادی که بیماری های خود ایمنی مانند پیسی، ام اس و پسوریازیس مبتلا هستند درمان شوند و باعث تقویت سیستم ایمنی افرادی که بیماری های ناشی از ضعف سیستم ایمنی دارند نیز می شود.

اینکه چگونه قارچ گانودرما سیستم ایمنی بدن را تنظیم می کند و همزمان بیماری های خودایمنی و بیماری های ناشی از ضعف ایمنی بدن را درمان می کند هنوز چگونگی این فرایند مشخص نشده اما بر اساس تحقیقات و آزمایشات انجام شده به اثبات رسیده است.

لاغری سریع 7 کیلو کاهش وزن در 7 روز

در شرق آسیا از این قارچ به اسم های ریشی و لینگژی یاد می شود و به دلیل کمیاب بودن قارچ گانودرما افراد عادی جامعه حق استفاده از این قارچ جادویی را نداشتند و فقط پادشاهان و افراد بسیار ثروتمند در چین می توانستند از خواص این قارچ جادویی بهره ببرند.

خبر خوب این است به لطف پیشرفت صنعت کشاورزی در جهان قارچ گانودرما به تولید انبوه رسیده و این فرصت به شما داده شده که بتوانید از خواص درمانی این قارچ همانند پادشاهان استفاده کنید.

خرید با تخفیف ویژه انواع قهوه های گانودرما

قارچ گانودرما چه خواصی دارد؟

1.پیشگیری و بهبود سرطان

سرطان

به طور کلی در بدن ما سمومی تولید می شود که یکی از این سموم اکسیدان ها هستند که مهم ترین عامل ایجاد سرطان است.

قارچ گانودرما آنتی اکسیدان بسیار قوی است که آنتی اکسیدان اکسیدان ها را خنثی و سموم بدن را پاکسازی و از بدن دفع می کند.

یکی دیگر از خصوصیات گانودرما که در تحقیقات به آن دست پیدا کردند این است که با تاثیر بر گلبول های سفید که سلول های ایمنی بدن هستند، ایمنی بدن را تقویت می کند تا بتوانند با سلول های سرطانی مبارزه و حتی به طور کامل نابود کنند که می تواند منجر به درمان سرطان شود.

2.کاهش قند خون و کنترل دیابت

مواد موجود در قارچ گانودرما با تحریک و تاثیرگذاری بر سلول های مستقر در جزایر لانگرهانس در پانکراس که وظیفه تولید انسولین را بر عهده دارند باعث تولید انسولین به طور طبیعی توسط خود بدن می شود که می تواند دیابت نوع 1 را درمان کند.

قارچ گانودرما همچنین می تواند با تاثیرگذاری و بازگردانی عملکرد گیرنده های انسولین در سلول ها باعث بهبود و کنترل قند خون در دیابت نوع 2 شود.

3.بهبود آلرژی و آسم

علت ایجاد حساسیت تولید ماده ای به نام هیستامین در بدن است که توسط بعضی از سلول های ایمنی بدن آزاد می شود.

موادی در قارچ گانودرما موجود است که مانع از آزاد شدن هیستامین های اضافی در بدن می شود و همچنین آنتی هیستامین خوبی نیز هست تا هیستامین های تولیدی را خنثی کند به همین علت باعث بهبود آلرژی نیز می شود.

کسانی که کرونا گرفتند چه غذاهایی باید بخورند؟

4.رفع بی خوابی

پزشکان ژاپنی و چینی برای رفع بی خوابی پادشاهان قارچ گانودرما را برای آن ها تجویز می کردند تا کیفیت خواب آن ها را بهبود بدهند.

5.پاکسازی کبد

کبد

کبد محلی است که سموم بدن در آنجا جمع می شود و الکل نیز اولین جایی را که مورد حمله قرار می دهد نیز کبد است.

قارج گانودرما با خاصیت ترمیم کنندگی که دارد سلول های آسیب دیده را با سلول های جدید جایگزین می کند همچنین سموم کبد را پاکسازی و از بدن خارج می کند به همین علت باعث بهبود و حتی درمان بیماری های کبدی مانند سیروز کبدی و کبد چرب می شود.

6.حفظ سلامتی دستگاه گوارش

دستگاه گوارش ما مخصوصا معده که مستقیما در مجاور اسید قرار دارد و بافت های سطحی از بین می روند و به طور منظم بافت های جدید جای آن ها را می گیرند اما اگر سرعت ترمیم کم تر از سرعت نابودی سلول ها باشد زخم معده و زخم روده ایجاد می شود و اگر سرعت ترمیم به طور غیرطبیعی زیاد شود باعث ایجاد سرطان در دستگاه گوارش می شود.

سیر سیاه ارگانیک دکتر بیز

گانودرما با خاصیت ترمیم کنندگی که دارد اجازه نمی دهد شما زخم معده یا زخم روده بگیرید و همیشه تعادل را بین نابودی و جایگزینی سلول های جدید رعایت می کند.

همچنین با تقویت سیستم ایمنی اجازه نمی دهد تومور سرطانی ایجاد شود و در صورت تشکیل درجا آن را نابود می کند.

7.ضد التهاب

قارچ گانودرما حاوی مقادیر زیادی از تری ترپنوئیدها و پلی ساکاریدها است که خاصیت ضد التهابی دارند که می تواند باعث کاهش التهاب در بیماری های سرطانی و آرتریت روماتوئید شود.

8.کاهش فشار خون

قارچ گانودرما با پاکسازی سموم و مواد زائد بدن مانند کلسترول های مضر و چربی های انباشته شده در دیواره رگ ها، گرفتگی رگ ها را از بین میبرد که در نهایت باعث کاهش فشار خون می شود.

درمان قطعی و آسان بیماری ویتیلیگو یا پیسی

9.حفظ سلامتی قلب

قارچ گانودرما با کاهش فشار خون و حفظ آرامش تا حدود زیادی سلامت قلب را تضمین می کند و اگر بافت قلب آسیبی ببیند با خاصیت ترمیم کنندگی که دارد بافت های آسیب دیده را با سلول های جدید و سالم جایگزین می کند.

10.درمان پیسی (ویتیلیگو)

پیسی (ویتیلیگو) یک بیماری خود ایمنی است که سلول های ایمنی بدن به سلول هایی که رنگ دانه هایی به نام ملانین تولید می کنند از بین می برند و در نتیجه رنگ پوست تغییر می کند.

ترکیبات موجود در قارچ گانودرما باعث تنظیم سیستم ایمنی بدن می شود به همین علت با مصرف مداوم قارچ گانودرما می توانید این بیماری را برای همیشه از بین ببرید.

11.مبارزه با افسردگی و خستگی

افسردگی

طبق آزمایشی که بر روی افرادی که دچار خستگی و افسردگی مزمن بودند انجام شد پس از یک دوره مصرف قارچ گانودرما مشاهده شد که این افراد پرانرژی شدند و دیگر احساس افسردگی و خستگی نمی کنند و زندگی شادتری را تجربه می کنند.

12.بهبود پسوریازیس

قارچ گانودرما به واسطه ایجاد تعادل در سیستم ایمنی بدن و همچنین خواص ضد التهابی باعث بهبود این بیماری می شود و از پیشرفت این بیماری جلوگیری می کند.

خرید با تخفیف ویژه شامپوهای حاوی قارچ گانودرما

13.جلوگیری از پیری زودرس

ترکیبات موجود در گانودرما که باعث ترمیم بافت های بدن از جمله پوست می شود فرایند پیری را به تعویق می اندازد.

یکی از دلایل پیری آسیب دیدن سلول های بدن توسط اکسیدان ها هستند، گانودرما قوی ترین آنتی اکسیدان در بین گیاهان است که به آن لقب پادشاه گیاهان را داده اند که به خوبی اکسیدان ها را غیرفعال کرده و سلامت ما را تنظیم می کند.

14.پرکاری و کم کاری تیروئید

تیروئید

قارچ گانودرما با متعادل سازی سیستم های مختلف بدن و تنظیم هورمون های بخش های مختلف تیروئید کم کار و پرکار را درمان می کند و علاوه بر این عوارض ناشی از این بیماری مانند چاقی یا کاهش وزن، بی خوابی یا پرخوابی و خستگی و … را برطرف می کند.

15.کاهش وزن

اطلاعات بیشتر و سفارش دمنوش لاغری دکتر بیز

اکسیژن بخشی حیاتی برای تامین انرژی بدن است، قارچ شگفت انگیز گانودرما با افزایش اکسیژن رسانی به سلول ها سوخت و ساز و متابولیسم بدن را بالا میبرد که در نتیجه چربی های اضافی از بین میرود و شما در ورزش دیرتر خسته می شوید.

خرید محصولات لاغری تضمینی با مشاوره رایگان

16.درمان زگیل تناسلی

ویروس HPV ویروس خطرناکی است که به راحتی منتقل می شود و زمینه ساز بیماری های خطرناک مانند انواع سرطان هاست که به شکل زگیل در ناحیه تناسلی خودش را نشان می دهد.

تاکنون درمان قطعی در علم پزشکی برای این بیماری شناخته نشده و فقط با روش های فریز کردن می توانند زگیل را به طور موقت از بین ببرند که بعد از مدتی دوباره سر و کله شان پیدا می شود.

اطلاعات بیشتر و سفارش سبوس برنج قهوه ای لایه دوم دکتر بیز

تنها راهی که بر اساس تجربه در طب سنتی برای درمان این بیماری نتیجه بخش بوده استفاده از قارچ گانودرما به طور مداوم است تا با تقویت سیستم ایمنی بدن، سلول های ایمنی بتوانند این بیماری را به طور کامل از بین ببرند.

مقدار مصرف مناسب قارچ گانودرما چقدر است؟

مقدار مصرف مناسب قارچ گانودرما بستگی به نوع مصرف دارد که اگر عصاره گانودرما مدنظر باشد مقدار مناسب مصرف در روز 2 گرم است.

قهوه های گانودرما مقدار 2 گرم از عصاره قارچ گانودرما فرآوری شده را دارد و چون با قهوه ترکیب شده است تاثیرگذاری بیشتری دارد.

خرید با تخفیف ویژه محصولات حاوی قارچ گانودرما

نتیجه گیری

قارچ گانودرما که قدت چند هزار ساله دارد و سالیان سال است که توسط پزشکان ژاپنی و چینی باستان برای پادشاهان تجویز شده است و نتیجه شگفت انگیز آن را دیده اند.

لازم به ذکر است قارچ گانودرما یک اکسیر جادوئی نیست که با یکبار خوردن آن تمامی بیماری های خود را درمان کنید بلکه نیاز به مصرف مداوم دارد و کم کم بهبودی حاصل می شود.

کسانی که کرونا گرفته اند چه غذاهایی باید بخورند؟

فروشگاه نیکوشان مشاوره رایگان دارد و سوالات خود را میتوانید به راحتی از مشاوران متخصص ما بپرسید.

مشاوران ما به شما کمک می کنند که طبق شرایط شما و بیماری شما طعم مناسب قهوه گانودرما را به شما پیشنهاد بدهند.

اگر درباره این مقاله سوالی و نظری دارید حتما کامنت بزارید تا بقیه کاربران هم از نظر شما آگاه شوند.

healthline.com

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *