سلامتی, لاغری

لاغری سریع 7 کیلو کاهش وزن در 7 روز

لاغری سریع 7 کیلو کاهش وزن در 7 روز مقاله ای است که یک رژیم خیلی خاص را به شما معرفی کرده که به خاطر نتایج خیره کننده آن مشهور است که خیلی از سایت ها اقدام به فروش این رژیم می کنند و در ادامه مهمترین نکات لاغری سریع و کاهش وزن را برای شما بیان کردیم.

امروزه کاهش وزن خیلی مسئله مهمی شده است و مردم می‌خواهند لاغری سریع را تجربه کنند و به تناسب اندام برسند اما هرکاری باید طبق اصول انجام شود واگرنه باعث ایجاد عوارض مختلف می‌شود.

لاغری شکم و پهلو با ترفندهای آسان

ما به کسانی که دنبال کاهش وزن هستند حق می‌دهیم که می خواهند سریع لاغر شوند و بتوانند لباس های مورد علاقه شان را بپوشند و به خاطر اضافه وزن اعتماد به نفسشان پایین هست و زود خسته می شوند و هزاران مشکل دیگر که فقط فردی که اضافه وزن دارد آن را درک می‌کند.

رژیم لاغری سریع 7 کیلو کاهش وزن در 7 روز

اولین روز

میوه ها در خط مقدم

میوه ها

روز اول مهمترین روز برای کاهش وزن و لاغری سریع می باشد.در این روز شما هر چقدر که دلتان می خواهد می توانید همه میوه ها به جز موز را استفاده نمایید به شرطی که میوه ها کنسرو شده نباشند.

در این روز حداقل 8 لیوان آب میل کنید و سعی کنید برای لاغری سریع بیشتر میوه های آبدار مثل طالبی،هندوانه و خربزه نوش جان کنید و اگر احساس گرسنگی کردید میوه مصرف نمایید.

دومین روز

صلح با سبزیجات

روز دوم رژیم لاغری سریع کمی کار سخت تر می شود و شما فقط می توانید سبزیجات به صورت خام یا پخته شده استفاده کنید.

در این روز برای کاهش وزن هر چقدر که میخواهید می توانید سبزیجات استفاده کنید اما سیب زمینی ممنوع است چون به خاطر داشتن نشاسته زیاد باعث افزایش وزن می شود.

احتمال دارد که در این روز بیرون روی داشته باشید که کاملا طبیعی است و نگران نباشید.

کسانی که کرونا گرفته اند چه غذاهایی باید بخورند؟

سومین روز

اتحاد میوه ها و سبزیجات

رژیم لاغری سریع

در روز سوم برای لاغری سریع و کاهش وزن رژیم روز اول و دوم را با هم مخلوط کنید به این صورت که هر چقدر دوست دارید میوه و سبزیجات استفاده کنید و به هیچ وجه موز و سیب زمینی میل نکنید.

مصرف حداقل 8 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز

شیر و موز یک ترکیب خوشمزه

به شما تبریک میگم تا حالا نیمه سخت رژیم رو پشت سر گذاشتید و به روزهای راحت رژیم لاغری سریع و کاهش وزن رسیدید.

اگر عاشق موز هستید و تا حالا خودتان را کنترل کردید که موز نخورید وقتش رسیده که تا می توانید موز میل کنید؛ در روز چهارم محدودیتی در مصرف موز وجود ندارد و می توانید تا 3 لیوان شیر هم در کنار موز مصرف کنید و یک ترکیب خوشمزه بسازید.

پنجمین روز

روزی برای عاشقان گوشت

گوشت در رژیم کاهش وزن

در روز پنجم از رژیم لاغری سریع و کاهش وزن حدود 300 گرم گوشت قرمز یا مرغ و ماهی در دو وعده میل کنید.

برای طعم دار کردن گوشت هم می توانید تا 6 عدد گوجه فرنگی همراه با غذا میل کنید.

به دلیل مصرف گوشت، اوریک اسید بدن شما افزایش پیدا می کند که برای دفع، مصرف آب را 2 لیوان افزایش دهید.

اگر گیاه خوار هستید نگران نباشید، می توانید از جایگزین این مواد غذایی مانند برنج قهوه ای و پنیر استفاده کنید.

طعم های مختلف قهوه های گانودرما دکتر بیز

ششمین روز

مهمانی سبزیجات و گوشت

روز ششم از رژیم لاغری سریع همان مواد غذایی از روز پنجم رژیم کاهش وزن یعنی 300 گرم گوشت قرمز یا مرغ و ماهی میل کنید با این تفاوت که شما مجاز به مصرف مقدار دلخواه از سبزیجات هستید اما همچنان مصرف سیب زمینی ممنوع است.

سعی کنید حداقل 10 لیوان آب برای پاکسازی اوریک اسید و سموم بدن بنوشید.

هفتمین روز

تیر خلاص رژیم لاغری سریع

روز هفتم تیر خلاص این رژیم است و بیشترین تاثیر در کاهش وزن شما را دارد.

چیزهایی که نمیخواهند راجب قارچ گانودرما بدانید

در این روز از رژیم لاغری سریع شما انواع میوه، سبزیجات و برنج قهوه ای باید میل کنید همچنین می توانید میوه ها را آب بگیرید و به صورت آب میوه میل کنید به شرطی که کاملا طبیعی و فاقد افزودنی های مختلف باشد.

نکات مهم

 1. برای اثرگذاری بیشتر این رژیم توصیه می شود روزی حدود نیم ساعت تا یک ساعت پیاده روی سبک داشته باشید.
 2. اگر طرفدار پرو پا قرص نوشیدنی های کافئین دار مانند چای و قهوه هستید می توانید بدون شیر و شکر و یا هر گونه ماده شیرین کننده ای در تمام روزهای رژیم لاغری سریع استفاده کنید.
 3. اگر تنوع غذایی در رژیم کاهش وزن کم است یا برای شما گرفتن این رژیم سخت است می توانید هر روز مقداری سوپ سبزیجات میل کنید.
 4. در این رژیم نوشابه های گازدار، الکل و ماءالشعیر جایی ندارند و ممنوع است.
 5. بسیاری از افراد بعد از این رژیم شروع به پرخوری می کنند که موجب بازگشت وزن از دست رفته می شود که برای جلوگیری از افزایش وزن رژیم غذایی با پروتئین بالا و کربوهیدرات کم توصیه می شود.

راهکارهایی برای کاهش وزن

1.آب بنوشید

همه ما می‌دانیم که اکثر وزن بدن ما را آب تشکیل داده است پس آب برای بدن عنصری حیاتی است.

روزانه باید حداقل 8 لیوان آب نوشید چرا که چربی سوزی نیاز به آب دارد همچنین آب برای پاکسازی و دفع سموم بدن ضروری است. خوردن آب با مایعات خیلی فرق دارد؛ برای لاغری سریع و کاهش وزن نیم ساعت قبل از غذا یک الی دو لیوان آب بنوشید این کار باعث می شود تا معده شما کمی پر شود البته حین غذا خوردن و تا دو ساعت بعد از غذا، نوشیدن آب ممنوع است.

2.دمنوش لاغری دکتر بیز

دمنوش لاغری دکتر بیز

دمنوش لاغری دکتر بیز بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند بدون عوارض و کاملا طبیعی لاغری سریع و کاهش وزن را تجربه کنند.

دمنوش لاغری دکتر بیز اولین دمنوشی است که توانسته است مجوز سازمان غذا و دارو را از وزارت بهداشت دریافت نماید که مهر تاییدی از کیفیت و کارآمدی این محصول برای کاهش وزن می باشد.

در تولید این دمنوش از بهترین اساتید و متخصصین داروسازی، گیاه شناسی و طب سنتی کمک گرفته شده است تا بتوانند دمنوشی 100 درصد طبیعی و ارگانیک فاقد هر گونه اسانس و افزودنی تولید نمایند.

اطلاعات بیشتر و سفارش دمنوش لاغری دکتر بیز

2.قهوه حاوی قارچ گانودرما

اکسیژن عنصری حیاتی برای تامین انرژی بدن است که قهوه های حاوی قارچ گانودرما به دلیل داشتن جنسینگ و قارچ شگفت انگیز گانودرما باعث افزایش اکسیژن رسانی به بافت های بدن به ویژه چربی ها می شود.

در نتیجه افزایش اکسیژن رسانی، سوخت ساز و متابولیسم بدن افزایش پیدا می کند که موجب چربی سوزی و کاهش وزن می گردد.

اطلاعات بیشتر و سفارش قهوه سوپریم حاوی قارچ گانودرما

3.حذف مواد قندی و نشاسته

یکی دیگر از عوامل چاقی و اضافه وزن، خوردن مواد قندی و نشاسته است که با حذف این مواد از وعده‌های غذایی تا حد زیادی موجب کاهش وزن می شود و می توانید لاغری سریع را تجربه کنید.

اگر تصمیم شما برای کاهش وزن و لاغری جدی است غذاهایی مثل ماکارونی، برنج، پاستا و آب میوه‌های صنعتی را که سرشار از نشاسته است را مصرف نکنید.

4.مصرف سبزیجات

برای لاغری سریع شما به جای استفاده از مواد قندی و نشاسته از سبزیجاتی مثل کاهو، خیار، گوجه فرنگی، سیب، پرتقال، هویج و کرفس مصرف کنید.

شما می‌توانید سالاد میوه و سالاد سبزیجات در میان وعده استفاده کنید تا احساس سیری کنید.

دمنوش مصفی خون

5.سبوس برنج قهوه ای لایه دوم دکتر بیز

ارزش غذایی اصلی برنج در سبوس آن قرار دارد که در فرایند جداسازی و آسیاب از برنج جدا می گردد.

همانطور که می دانید برنج قهوه ای خواص خیلی بیشتری نسبت به برنج سفید دارد به همین علت شرکت دکتر بیز سبوس برنج قهوه ای لایه دوم دکتر بیز را تولید کرده تا کسانی که دنبال لاغری سریع و کاهش وزن هستند به راحتی بتوانند به اندام دلخواهشان برسند.

اطلاعات بیشتر و سفارش سبوس برنج قهوه ای لایه دوم دکتر بیز

6.استفاده از پروتئین

سعی کنید در وعده غذایی خود برای لاغری سریع از پروتئین استفاده کنید تا قند و کالری کمتری وارد بدن شما شود و سوخت و ساز بدن افزایش و در نتیجه لاغر شوید همچنین به عضله سازی بدن هم کمک شایانی می کند.

7.ورزش کردن

ورزش کردن از مهمترین عوامل لاغری سریع و کاهش وزن است.

ورزش هوازی کمک خیلی زیادی به لاغری می‌کند به همین دلیل توصیه می شود جهت لاغری سریع روزی یک ساعت پیاده روی داشته باشید.

8.استفاده از حبوبات

حبوبات تا حد زیادی فیبر و پروتئین دارد. خوردن حبوباتی مثل لوبیا مدت زیادی طول می‌کشد تا در معده هضم شود و بعد وارد جریان خون شود و این روند باعث می‌شود تا مدت طولانی شما سیر شوید و احساس گرسنگی نکنید.

اگر قصد لاغری سریع دارید حبوبات را از رژیم خود حذف کنید چرا که کالری بالایی دارند.

سیر سیاه ارگانیک دکتر بیز

9.خواب کافی

خواب در لاغری

خواب کافی در سوخت و ساز خیلی مهم است شما باید حداقل 8 ساعت بخوابید چرا که اگر زمان کمی بخوابید همیشه احساس گرسنگی دارید که باعث پرخوری می شود همچنین باعث کاهش سوخت و ساز می شود که موجب انباشت بیشتر چربی ها می گردد.

10.گرسنه نمانید

تصور  اشتباهی که خیلی ها درباره لاغری سریع و کاهش وزن دارند این است هر چقدر بیشتر گرسنه بمانند بیشتر لاغر می شوند که این تصور کاملا اشتباه است.

سعی کنید گرسنه نمانید چرا که وقتی گرسنه باشید نمی توانید در مهمانی ها خودتان را کنترل کنید پس قبل از مهمانی رفتن مقداری سبزیجات یا اجیل میل کنید چون هر چقدر شما گرسنه تر باشید پرخوری می کنید و تمام زحماتتون بر باد خواهد رفت.

درمان قطعی و آسان بیماری ویتیلیگو یا پیسی

11.استفاده از مواد سالم در میان وعده ها

سعی کنید میان وعده ها از انواع میوه ها و سبزیجات استفاده کنید تا احساس گرسنگی نکنید.

مرسی از اینکه این مقاله رو تا انتها مطالعه کردید؛ امیدوارم با راهکارها و رژیمی که در بالا گفته شد بتوانید به وزن ایده آل خودتون برسید.

اگر سوال، اطلاعات یا تجربه ای دارید که میتواند به بقیه کمک کند حتما برامون در قسمت دیدگاه بنویسید و این مقاله رو برای دوستانتون بفرستید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

5 نظر در “لاغری سریع 7 کیلو کاهش وزن در 7 روز

 1. رویا گفت:

  سلام ممنون از رژیم خوبی که گذاشتید من از فردا این رژیم لاغری را شروع می کنم انشالله بعداز اتمام لاغر بشم

 2. Nazanin گفت:

  سلام .من موز دوست ندارم چیکار کنم؟؟؟

  1. سلام
   بهترین جایگزین برای موز آووکادو و سیب زمینی آب پز است که می توانید به انتخاب خودتون یکی را انتخاب کنید.

 3. جانان گفت:

  سلام روز بخیر خیلی مقاله خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *